»

Студенти соціально-гуманітарного факультету відзвітували про проходження педагогічної практики

10 вересня 2018 року на соціально-гуманітарному факультеті студенти групи ДО-44Б відзвітували про проходження педагогічної практики. Незважаючи на труднощі, які виникали у студентів, майже всі із задоволенням розповідали про різноманітні заклади дошкільної освіти: все-таки позитивних моментів було більше, ніж негативних (найпоширеніший – застосування теорії на практиці).

Після виступу студентів свої думки та побажання висловили керівники практики доценти кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Світлана Івах і Надія Дудник. Керівники зазначили, що працюючи із дітьми раннього віку, студенти-практиканти доклали багато зусиль, педагогічної творчості, фахової майстерності, креативності та винахідливості.

Майбутні вихователі показали високий рівень теоретико-методичної підготовленості, продемонстрували сумлінність та творчий підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань.

Педагогічна практика стала для нас незмінним досвідом, а також перевіркою на витривалість та стійкість. Завдяки цьому кожен із нас зрозумів чи дійсно професія вихователя – це його покликання.

Зоряна ГРИНЧИШИН,

студентка соціального-гуманітарного факультету (гр. ДО-44Б)