»

Студенти-семінаристи завітали до Франкового університету

6 грудня 2018 року в рамках співпраці та профорієнтаційної роботи до університету завітали гості з Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима на чолі із доктором богослов’я, митр. прот. Мироном Бендиком. Одним із організаторів зустрічі став капелан університету отець Олег Кекош.

З вітальним словом до гостей звернулася ректор професор Надія Скотна, яка запропонувала семінаристам можливість здобуття освіти в Франковому університету, адже невід’ємним є поєднання освіти духовної та світської. До привітань присутніх долучився і доктор богослов’я, митр. прот. Мирон Бендик.

Продовжився захід переглядом фільму про університет та відвідинами Кімнати-Музею Бруно Шульца.

Із доповіддю про історичне минуле навчального корпусу та університету зокрема виступив доцент Микола Галів.

Крім того, семінаристи відвідали філологічний та біолого-природничий факультети, де також ознайомилися з історією будівель та відомими особистостями, котрі там навчалися або працювали.