Студенти інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій стали переможцями Міжнародного конкурсу

20 вересня 2019 р. у Львові відбулося нагородження переможців XXІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край – 2019», який організував «Союз українок». Мета конкурсу ‒ ініціювання дослідницької роботи молоді України та поза її межами у відродженні правдивої історії України, відновлення давніх традицій народу, його генетичної пам’яті.

Переможцями конкурсу стали студентки інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій спеціальності «Трудове навчання та технології» Мар’яна Вергун і Тетяна Гавриш. Їхня пошуково-дослідницька робота «Вишивка – це і математика, і немовна краса життя», яка присвячена життєвому та творчому шляху Заслуженого майстра народної творчості України, почесного громадянина Дрогобича Мирослави Кот, отримала І місце у номінації «Історія мого роду».

Щиро вітаємо студентів та їх керівника доцента кафедри технологічної та професійної освіти Надію Кузан.