»

Студенти ІФМЕІТ стали учасниками конференції для наукової молоді #YSC 2.0 «Економічне майбутнє України»

5 квітня студенти ІФМЕІТу Тетяна Козар та Василь Бойко разом з доцентом кафедри економіки та менеджменту Оксаною Процишин за результатами відбіркового конкурсу економічного есе «Три ідеї для швидкого економічного зростання України», взяли участь у конференції для наукової молоді #YSC 2.0 «Економічне майбутнє України» у м. Київ, організаторами якої були Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом.

У рамках конференції обговорювалися глобальні тренди та виклики 2019 року, місце України на економічній карті світу, економічну стратегію держави і секрети успішного підприємництва. Головні теми: економічна політика і держуправління; бізнес і підприємництво;особистісний розвиток.

Цікавими для наших студентів були виступи спікерів співпрезидента Римського клубу (2012-2018 рр.), співавтора ювілейного звіту РК «Come On!» Ернста Ульріха фон Вайцзекера та засновника фонду «Інший канон», автора знаменитої книги «Як багаті країни розбагатіли і чому бідні залишаються бідними», професора Еріка Райнерта, а також провідних міжнародних та українських економістів, вчених, підприємців, народних депутатів України.

Особливо цікавим був виступ «секретного спікера» – екс-міністра освіти країни Бутан (маленької держави в Гімалаях) про те, що у країні замість валового національного продукту (ВВП) вимірюють «валове національне щастя»(ВНЩ) як холістичну міру якості життя, яка включає моральні і психологічні цінності, та які застосовуються механізми її реалізації на державному рівні.

Родзинкою конференції стала екскурсія по інноваційному містечку UNIT.City з відвідуванням одного з кращих навчальних IТ-центрів UNIT.Factory.