Студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи – переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки

Зліва направо: Юлія Дзивінська та Марія-Христина Бокало24 – 26 квітня 2019 року у Харківському національному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки.

Факультет психології, педагогіки та соціальної роботи представили студентки ІV курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Марія-Христина Бокало та Юлія Дзивінська.

Програма Олімпіади складалася з трьох турів:

І тур – теоретичний – тестування, написання термінологічного диктанту, моделювання соціально-педагогічної роботи під час вирішення соціально-педагогічних ситуацій;

ІІ тур – науковий – публічний захист власного наукового дослідження актуальної проблеми соціальної педагогіки;

ІІІ тур – практичний – демонстрація фрагменту соціально-педагогічного заходу з розв’язання проблеми власного наукового дослідження.

Журі Олімпіади високо оцінило рівень підготовки наших студенток:

Марія-Христина Бокало нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Юлія Дзивінська зайняла ІV місце та нагороджена Почесною грамотою за творчий підхід і креативність до використання соціально-педагогічних методик.

Науковий керівник – доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Леся Смеречак.

Щиро вітаємо студентів та їхнього наукового керівника з гідним результатом!