»

Студенти Дрогобицького університету – переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Педагогіка”

15 – 17 травня 2019 року в Глухівському національному університеті імені О. Довженка відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Педагогіка”, в якому взяли участь студентки ІІІ курсу історичного факультету Ярина Кіт та філологічного факультету Катерина Комарницька під керівництвом наукового керівника доцента кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксани Гевко.

Олімпіади передбачала чотири тури:

І тур – теоретичний, який складався з двох частин: 1 частина ‒ тестування знань із педагогіки; 2 частина – “Педагогічне красномовство” (учасники шляхом жеребкування обирали цитату з педагогічних творів визнаних класиків педагогіки, презентували її власне розуміння, виділяли основні педагогічної ідеї цієї цитати та обґрунтовували можливості її втілення у сучасній освітній практиці).

У ІІ турі, пошуково-дослідницькому, необхідно було протягом 1 години розробити науковий апарат дослідження. За результатами жеребкування учасники отримували тему наукового дослідження, а також результати статистичної обробки експериментальних даних у вигляді таблиць, а також відповідно до отриманої теми повинні були виконати певні завдання.

ІІІ тур – творчий – педагогічний кінозал “Школа майбутнього” готувався всіма учасниками до початку олімпіади. У межах проведення кінозалу учасники презентували підготовлені відеоролики тривалістю 5 ‒ 7 хвилин, у змісті якого наші учасниці відобразили власне бачення розвитку української школи у процесі реалізації концепції “Нова українська школа”.

IV тур – практичний, який передбачав перевірку сформованості організаторських здібностей та умінь взаємодії з дітьми в реальних умовах освітнього процесу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Глухів.

У результаті ІV турів олімпіади студентки Дрогобицького університету здобули високі перемоги: Катерина Комарницька виборола почесне ІІ місце і нагороджена дипломом ІІ ступеня та грамотою за “Комплексне вираження освітніх інновацій у відеокліпі”. Ярина Кіт нагороджена грамотою за “Оригінальність сюжету відеокліпу”

Вітаємо переможців Катерину Комарницьку, Ярину Кіт та їхнього наукового керівника доцента Оксану Гевко з високими нагородами! Бажаємо подальших наукових звершень!