Студентський науковий семінар «Іван Франко в українській культурі»

29 листопада 2018 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбувся третій етап студентського наукового семінару «Іван Франко в українській культурі», під керівництвом доцента кафедри культурології та мистецької освіти Лариси Костюк.

Семінар розпочався зі вступної доповіді доцента кафедри культурології та мистецької освіти Оксани Петрів. Особливість цьогорічного семінару в тому, що устами студентів звучало авторське слово нашого геніального земляка. Зокрема, звернення Івана Франка до студентів із праці «Одвертий лист до галицької молодежі» прозвучало у виступі Мар’яни Павлишак, студентки групи ПОА-31Б. Ми почули стурбований голос Бенедя Синиці в презентації студентів групи ПОА-31Б Ярини Жовнірчик, Ярини Іванець, Тетяни Лесюк, Зоряни Сухроменди, Юлії Хитрої. До нас звернувся Захар Беркут в образах, представлених студентами групи ПОА-31Б Іриною Лудин, Ольгою Жук, Іриною Рибій, Уляною Ковальчук, Тетяною Ромашко. Вслухалися у громадянську лірику в інтерпретації студентів групи ПОІ-32Б Марії Тяжкун, Наталії Мошовської, Марії Хай, Андріани Олійник, Марії Пухнатої, Наталії Кузьмин. Відчули ніжність романтичної лірики у виконанні студентів групи ПОО-33Б Ольги Ганус, Діани Жупанин, Світлани Малик, Ірини Мельник, Анастасії Сарчук.

Завершився семінар прозовими та казковими творами для дітей у презентації студентів групи ПОХ-34Б Тетяни Данилів, Ірини Ігошевої, Діани Коліди, Вікторії Федишин.