Студентсько-викладацька конференція-презентація на історичному факультеті

Доповідь виголошує студентка ІІ-го курсу Уляна Вітульська

4 травня 2018 року на історичному факультеті відбулася студентсько-викладацька конференція-презентація «Історична освіта: сьогодення і майбутнє».
Організаторами заходу виступили викладачі кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін. Розпочалася конференція із доповідей доцента Світлани Білої та старшого викладача Василя Менька.
У своєму виступі доцент Світлана Біла акцентувала увагу на формуванні концепції «Нової української школи» та шляхах впровадження її у навчальний процес. Старший викладач Василь Менько висвітлив сучасні методи викладання історії у Польщі.
Із презентаціями виступили студенти ІІ курсу Наталія Калька, Василина Міжівник, Уляна Вітульська, Ярина Кіт, Олександр Кузик та Ірина Стрипа. Доповідачі запропонували власні бачення розробки нової концепції історичної освіти та запропонували її складові.
Завершилася конференція-презентація підбиттям підсумків, а доцент Світлана Біла висловила подяку всім присутнім за проведену роботу.