»

Студентська наукова конференція-презентація «Закордонне українство: історія та сучасність»

28 квітня 2018 року на історичному факультеті кафедра історії України провела студентську наукову конференцію-презентацію «Закордонне українство: історія та сучасність». Модератором заходу стала доцент Руслана Попп.

На конференції була представлена низка студентських доповідей щодо історії діяльності та розвитку української діаспори у післявоєнний період. Географія досліджень торкнулася всіх континентів, де осідали українці, розвиваючи свої традиції та культуру. Також викладачі та студенти мали змогу дізнатися про видатних українців далекого зарубіжжя, котрі стали відомими у світі державними діячами, спортсменами, науковцями, та які завжди наголошували про своє походження.