»

Студентська конференція «Актуальні проблеми біології, екології, хімії та географії» на біолого-природничому факультеті

Пленарне засiдання

24 – 25 квітня 2018 року на біолого-природничому факультеті відбулася щорічна студентська конференція «Актуальні проблеми біології, екології, хімії та географії».

З вітальним словом на відкритті конференції до учасників та гостей звернулися декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська і заступник декана з науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці доцент Василь Стахів.

Із доповідями на пленарному засіданні виступили: магістр групи БХ-11М Олександра Бекетова («Біотестування грунтів в околицях міста Стрий»), студентка групи БХ-41Б Галина Волощук («Аналіз біологічної активності екстрактів хвої ялівцю звичайного (Juniperus communis) залежно від умов екстрагування»), студентка групи Е-25Б Роксолана Салівончик («Оркестр екосистеми»), студентка групи ГБ-34Б Діана Юкал («Перспектива видобутку йоду з пластових вод Бориславського нафтопромислового району»), студентка групи ХІ-41Б Роксолана Лупацій («Визначення впливу токсичності деяких хімічних препаратів на сільськогосподарську продукцію»), студент групи БХ-41Б Мар’ян Юзьвяк («Оцінка деяких складових способу життя старшокласників м. Дрогобича»).

Наступного дня робота конференції продовжилася секційними засіданнями: «Біологія», «Хімія», «Екологія та Географія», «Валеологія».

Виступаючи із доповідями, студенти продемонстрували високий науковий рівень. На завершення конференції всі учасники взяли участь у дискусії, а також було відзначено кращі доповіді.