»

Студентка університету– учасниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика»

Студентка інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Ірина Марків (гр. 308-МПб) взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2019/2020 н.р., який відбувся у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Цього року на конкурс було подано 69 наукових робіт із різних закладів вищої освіти України. За результатами конкурсу студентка Ірина Марків за роботу «Оцінка потенціалу туристичної галузі Дрогобиччини» нагороджена грамотою за творчий підхід до вирішення актуальних проблем економіки та економічної політики.

Професорсько-викладацький колектив інституту вітає Ірину Марків та її наукового керівника доцента кафедри економіки та менеджменту Оксану Процишин і бажає творчої наснаги, нових перемог та професійного зростання!