Студентка інституту музичного мистецтва – володарка Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановита молодь України 2019»

У Львові 3 – 5 травня 2019 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановита молодь України 2019». Це мистецьке змагання охопило різних за віком учасників із Польщі, Білорусі та всіх областей України. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка представила студентка ІІІ курсу навчально-наукового інституту музичного мистецтва Софія Січ у номінації «Інструментальне мистецтво».

Свою конкурсну програму піаністка готувала під керівництвом доцента кафедри музикознавства та фортепіано Уляни Молчко. Варто зазначити, що в її класі фортепіано зросло чимало лауреатів міжнародних конкурсів, а саме: Олена Фенцик, Юлія Олач, Христина Греб. Передаючи свою професійну майстерність, педагог розкрила творчу індивідуальність Софії Січ.

Наполегливість, велике бажання глибоко вивчити перлини світової і української фортепіанної музики, постійне технічне вдосконалення дало ґрунт Софії Січ та її викладачу Уляні Молчко до представлення своїх професійних навиків на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановита молодь України 2019». Журі відзначило проникливу музикальність, блискучу віртуозність, багату тембральну палітру в інтерпретації фортепіанних композицій Софією Січ. Професійна майстерність студентки Франкового університету була високо оцінена отриманням Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановита молодь України 2019».

Бажаємо Софії Січ та доценту Уляні Молчко нових творчих звершень.

Марта АБРАМІВ,
студентка магістратури навчально-наукового інституту музичного мистецтва