»

Студентка інституту іноземних мов – призерка Всеукраїнського конкурсу з польської орфографії

24 листопада 2018 р. у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні відбувся Всеукраїнський конкурс з польської орфографії. Організаторами заходу виступили Центр полоністики та кафедра слов’янських мов факультету філології Прикарпатського університету.

Конкурс проходить вже 14-й рік поспіль, цьогоріч участь у ньому взяло близько півcотні студентів з 22 закладів вищої освіти України. Почесним гостем, а також головою журі й авторкою диктанту була ректор Академії імені Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському професор Ельжбета Скорупська-Рачинська.

За рішенням журі, І та ІІ місце посіли студентки місцевого вишу та Київського національного лінгвістичного університету, а ІІІ місце здобула студентка інституту іноземних мов Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Христина Ящишин (гр. АП-44Б).

Щиро вітаємо нашу призерку і бажаємо надалі досягати значних висот у вивченні польської мови, зміцнюючи престиж нашої Alma mater на загальнодержавному і міжнародному рівнях.