»

Студентка Дрогобицького університету отримала визнання на Міжнародному фестивалі «Смарагдові витоки»

10 – 13 травня 2019 року в м. Мукачево Закарпатської обл. відбувався ХІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль «Смарагдові витоки – 2019».

Фестиваль проводився з метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, збереження та відтворення кращих зразків народного мистецтва, залучення до скарбниці національної спадщини засобами пісні, танцю, декоративно-ужиткового мистецтва.

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» з програмою «Театр етномоди та фольклору» представила студентка інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Ірина Заваринська. Вона продемонструвала колекцію сучасного дитячого одягу, виконаного в етностилі, під назвою «Барви Підгір’я». Колекція одягу була розроблена на основі традицій бойківського народного костюму під керівництвом доцента кафедри технологічної та професійної освіти, заслуженого майстра народної творчості України Надії Кузан.

Представлена Іриною Заваринською колекція дитячого одягу в етностилі була визнана кращою у п’ятій віковій категорії, а її авторка отримала диплом за ІІІ місце. Щиро вітаємо дипломанта і наукового керівника та зичимо подальших творчих успіхів.