Студентка біолого-природничого факультету – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія»

На базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка 18 – 19 квітня 2019 р. відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія».

За результатами І етапу на Всеукраїнський конкурс були рекомендовані три наукові роботи студентів спеціальності «Біологія»: «Способи отримання екстрактів із хвої Juniperus communis та оцінка їх біологічно-активних властивостей» (Г.І. Волощук), «Дослідження показників антиоксидантної системи в деяких лікарських рослинах Стрийського району» (Я.І. Ковалів), «Дослідження якості та екологічного потенціалу поверхневих вод Мостиського району» (С.М. Галій).

Для усного представлення на конкурсі галузева конкурсна комісія обрала роботу Галини Волощук.

За результатами конференції магістрантка була удостоєна диплому ІІ ступеня, а науковий керівник роботи – доцент кафедри біології та хімії Галина Клепач нагороджена подякою за підготовку студентки.