«СТУДЕНТ РОКУ – 2020»

17 листопада 2020 року в актовій залі головного корпусу відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Студент року – 2020», який організували профком студентів і студентське самоврядування з нагоди Міжнародного дня студента.

Голова профкому студентів Ігор Гівчак ознайомив присутніх з умовами проведення конкурсу, відповідно до яких студенти мали можливість продемонструвати свої досягнення у шести номінаціях. У кожній номінації журі обрало трьох найкращих. Всього в конкурсі взяли участь 39 студентів.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася ректор професор Надія Скотна, вручивши нагороди переможцям у номінаціях «Студент-науковець» (І місце – Марія-Христина Бокало (гр. СР-21М, факультет психології, педагогіки та соціальної роботи); ІІ місце – Богдан Паньків (гр. ІП-31Б, історичний факультет); ІІІ місце – Ірина Лудин (гр. ПОА-21М, факультет початкової та мистецької освіти)) та «Студент-соціальний педагог» (І місце – Христина Кретчак (гр. СП-42Б, факультет психології, педагогіки та соціальної роботи); ІІ місце – Ірина Липак (гр. АН-21Б, інститут іноземних мов); ІІІ місце – Марія Вірт (гр. АФ-42Б, інститут іноземних мов)).

До привітань долучився проректор з науково-педагогічної роботи доцент Володимир Шаран, нагородивши водночас переможців у номінації «Студент-митець» (І місце – Роман Дидик (гр. МЗ-11М, інститут музичного мистецтва); ІІ місце – Софія Пучковська (гр. МЗ-22М, інститут музичного мистецтва); ІІІ місце – Наталія Касинець (гр. МЗ-22Б, інститут музичного мистецтва)).

Голова профкому студентів Ігор Гівчак вручив нагороди переможцям у номінації «Студент-громадський діяч» (І місце – Катерина Комарницька (гр. УА-12М, філологічний факультет); ІІ місце – Яна Мельник (гр. ДО-14Б, факультет психології, педагогіки та соціальної роботи); ІІІ місце – Богдана Рущак (гр. УА-42Б, філологічний факультет)). Начальник відділу інформаційної діяльності та молодіжної політики Володимир Думич нагородив переможців у номінації «Студент-журналіст» (І місце – Юлія Сениско (гр. ІП-22Б, історичний факультет); ІІ місце – Михайло Чикивдя (гр. Е-45Б, біолого-природничий факультет); ІІІ місце – Олена Величко (гр. ГБ-17М, біолого-природничий факультет)). Студентський ректор Святослав Музичка вручив нагороди у номінації «Студент-спортсмен» (І місце – Юлія Пилип’як (гр. ФК-22М, інститут фізичної культури і здоров’я); ІІ місце – Сергій Овчаренко (гр. ФК-31Б, інститут фізичної культури і здоров’я); ІІІ місце – Андрій Лагуш (гр. ФК-21М, інститут фізичної культури і здоров’я)).

Усі переможці конкурсу були нагороджені спеціальними дипломами і грошовою премією (І місце – 500 грн., ІІ місце – 450 грн., ІІІ місце – 400 грн.) та сувенірами від керівництва університету.

Вітаємо переможців конкурсу. Бажаємо і надалі бути активними, вміло поєднувати навчання разом із науковою, громадською, спортивною, мистецькою та іншими видами діяльності.