»

Студент інституту іноземних мов – переможець Всеукраїнського конкурсу творчих робіт студентів із перекладознаства

20 лютого – 25 березня 2019 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя проводився Всеукраїнський конкурс творчих робіт студентів. Метою конкурсу було вшанування пам’яті письменника, поглиблене вивчення його художньої спадщини, виявлення творчо обдарованої молоді.

На конкурс були надіслані наукові роботи з різних регіонів України – Харківської, Львівської, Полтавської, Запорізької, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської областей. Вони були представлені у різних номінаціях: літературознавство (літературно-критичні статті, есе про творчість М. Гоголя, гоголівські традиції у творчості письменників України), мовознавство (мова творів М. Гоголя), літературна творчість (власні переклади творів М. Гоголя), перекладознавство (дослідження про переклади творів письменника українською та іншими мовами), а також краєзнавство та мистецтвознавство. Конкурс проходив у два етапи: перший (дистанційний) передбачав відбір конкурсних робіт, другий (очний) – захист робіт і власних творів, визначення переможців.

Наукова робота студента ІV курсу навчально-наукового інституту іноземних мов Юрія Берчука (гр. АФ-43Б) була визнана кращою у секції «Перекладознавство». За творчий пошук, оригінальність мислення та неформальний підхід до аналізу творів письменника дослідження молодого науковця було відзначено журі конкурсу Дипломом І ступеня.

Щиро вітаємо переможця і його наукового керівника – завідувача кафедри практики англійської мови, доцента Ірину Сирко й зичимо подальших творчих успіхів!