Відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізика»

Брижко Володимир

10 – 12 квітня 2017 року на базі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фізика” серед студентів класичних, педагогічних університетів та фізико-технічних інститутів. Наш університет гідно представили студенти-фізики Володимир Брижко (III курс) та Микола Трембецький (магістрант), які продемонстрували високий рівень фахової підготовки. За результатами Олімпіади Володимир Брижко нагороджений дипломом ІІ ступеня за зайняте 2-ге місце.

Колектив інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій висловлює щиру подяку студентам за досягнення і бажають нових успіхів, та перемог у навчанні!