Співпраця зі школою

10 жовтня 2016 р. доценти кафедри нової та новітньої історії України М. Галів та В. Ільницький побували у середній школі села Грушів Дрогобицького району, де взяли участь у круглому столі “Від Бандери до сьогодення, зв’язок і естафета поколінь” (організатор – учитель історії Грушівської СШ Л. Огар). Захід було приурочено до 74-ї річниці створення УПА.

Учні школи (В. Кіхтяк, І. Бойчин, М. Грущак, М. Марків, Ю. Береза, І. Спільчак, А. Луців, П. Голик, В. Огар, Н. Зенів, І. Заяць, В. Барицький, У. Дзюрик та ін.) представили свої пошукові розвідки на теми, пов’язані з історією українського визвольного руху, біографіями його провідників. Доцент М. Галів виступив з доповіддю на тему “Роль Степана Бандери в українському визвольному русі”, а доцент В. Ільницький провів презентацію своєї монографії “Український визвольний рух в Карпатському краї ОУН (1945 – 1954 рр.)”. Після завершення круглого столу наші історики провели профорієнтаційну акцію, розповіли учням випускного класу Грушівської середньої школи про можливості і перспективи здобуття якісної освіти в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.