»

Співпраця у форматі «університет – школа»

У контексті співпраці із загальноосвітніми закладами Дрогобича кафедрою технологічної та професійної освіти організовано чергову зустріч з учнівською молоддю для популяризації спеціальностей кафедри, розширення уявлення молодого покоління про основи сучасного виробництва.

6 березня 2019 року професор кафедри Іван Нищак провів майстер-клас з графічної грамотності для учнів 10–11-х класів Дрогобицької ЗОШ № 14. Учні з великою цікавістю опановували техніки виконання основних графічних побудов (ділення відрізків, кутів та кіл на однакову кількість частин, викреслювання контурів з плавно спряженими елементами та ін.), знайомилися з правилами оформлення креслярсько-графічної документації, можливостями автоматизації процесу створення креслень за допомогою сучасних комп’ютерних програмних засобів.

Під завісу зустрічі Іван Нищак ознайомив присутніх з інформацією профорієнтаційного характеру, зокрема щодо можливості вступу на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.