Спільний семінар факультету початкової та мистецької освіти з учителями початкових класів м. Дрогобич

3 листопада 2016 року викладачі факультету початкової та мистецької освіти та  вчителі початкових класів міста Дрогобич взяли участь у спільному семінарі «Компетентнісний підхід як основа реалізації сучасних цілей початкової освіти», який проходив на базі Дрогобицької спеціалізованої школи I – III ступенів № 2.

Зі вступним словом виступила методист відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Олеся Сисин.  Учасників семінару привітала директор Дрогобицької спеціалізованої школи I – III ступенів № 2 Лариса Панькевич та вчитель-методист цієї ж школи, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» Тетяна Гоцій.

З метою обміну досвідом перед учителями початкових класів шкіл м. Дрогобич виступили доценти Лілія Стахів, Світлана Луців, Оксана Жигайло, Олександра Шаран, старші викладачі Галина Шубак та Леся Лужецька.

Доповідачі та слухачі дискутували, обмінювалися думками щодо шляхів упровадження компетентнісного  підходу в освітній процес початкової школи.