Спільний науковий успіх ліцею та кафедри української літератури

16 грудня 2019 року у Львові відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів КЗ ЛОР «Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді» та районних, міських учнівських наукових товариств у 2018 – 2019 н. р.

На конкурсі учень І курсу (10 класу) Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області при Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка Владислав Єнчке зайняв ІІІ місце. Тема його роботи «Незнаний Тарас Шевченко. Творчість і світогляд Кобзаря в рецепції Юрія Бойка-Блохина».

Науковими керівниками молодого дослідника були Ігор Набитович, доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури та теорії літератури Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, та Тетяна Іванишин, учитель української мови та літератури Дрогобицького ліцею.