»

Соломія Баранська – переможниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 3 – 5 квітня 2019 року пройшов підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання). Конкурс засвідчив широку географію заявлених студентських наукових робіт. У цьому році було подано 101 роботу від 112 авторів із 55 закладів вищої освіти, що охоплює понад 50 регіонів, від Львова, Хмельницького, Дрогобича до Києва, Запоріжжя, Сум, Херсона, Миколаєва, Дніпра та ін. У списку запрошених – конкурсанти із близько 30 закладів вищої освіти.

Наш університет представляла магістрантка філологічного факультету Соломія Баранська. Вона презентувала дослідження «Борітеся – поборете». За підсумками проведеного конкурсу Соломія Баранська отримала диплом ІІІ ступеня.

Колектив філологічного факультету вітає Соломію Баранську та її наукового керівника – доцента кафедри української мови Марію Стецик і бажає їм подальших наукових досягнень!