»

Щодо перебування Дрогобицького ліцею у навчальному корпусі Університету по вул. Івана Франка, 36

З метою уникнення будь-яких спекуляцій стосовно знаходження Дрогобицького ліцею у будівлі навчального корпусу № 5 по вулиці Івана Франка, 36, що знаходиться у державній власності на балансі Університету, оприлюднюємо нашу офіційну позицію з цього приводу.

Відповідно до рішення конференції трудового колективу працівників від 06.06.2019 р., що є вищим колегіальним органом управління Університету, навчальний корпус № 5 по вулиці Івана Франка, 36 буде використовуватись Університетом для власних потреб, а саме – забезпечення освітнього процесу у навчально-наукових інститутах та факультетах, про що відразу ж було поінформовано Дрогобицьку міську раду та Міністерство освіти і науки України. У зв’язку з цим, передача цього корпусу у комунальну власність Дрогобицької міської ради або в оренду з метою розміщення там Дрогобицького Ліцею є неможливими.

Закликаємо керівництво та депутатів Дрогобицької міської ради, яка на сьогодні є єдиним засновником Ліцею та одноосібно несе відповідальність за його подальшу долю, конструктивно підійти до вирішення питання функціонування цього закладу освіти. Сьогодні саме від Вас залежить, де з 1 вересня будуть навчатися сотні учнів та працювати десятки працівників.