»

Шевченківський вернісаж на факультеті початкової та мистецької освіти

6 березня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти відкрилася виставка студентських творчих робіт, присвячена 205-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. В експозиції представлені художні роботи студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та спеціалізації «Образотворче мистецтво», виконані під керівництвом викладачів кафедри культурології та мистецької освіти Михайла Сидора, Жанни Ясеницької, Галини Савчин, Людмили Волотко.

Серед відібраних і представлених на своєрідному Шевченківському вернісажі робіт – різні за технікою виконання портрети Кобзаря, ілюстрації до його поезії, в яких проникливо відображено тонке сприйняття авторського задуму поета.

Виставка триватиме до 15 березня у фойє факультету початкової та мистецької освіти. Запрошуємо усіх бажаючих.