Шановна університетська громадо!

Із настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії та сподівання на добру долю. Це величне свято дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно, надихає на праведні справи.

Хай Україна наповниться неосяжним світлом Христового Воскресіння і розквітне у всій своїй красі без краплі зла та ворожнечі. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого, святом духовного очищення, а многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, заспокоять найнужденніших.

Нехай радість та втіху принесуть Вам прадавні символи Великодня: духмяні паски на вишиваних рушниках і барвисті крашанки. Бажаю Вам віри та наснаги. Веселих свят Вам у своїй, Богом даній країні. Миру Вашим оселям, здоров’я – рідним, а дітям – світлої долі. Христос Воскрес!