Семінар «Усна історія – як метод і джерело» на історичному факультеті

15 березня 2018 року на історичному факультеті був проведений одноденний семінар «Усна історія – як метод і джерело», який організовано і здійснено в рамках проекту «Відкрита школа».

Зі вступним словом виступив декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко. Для студентів та гостей доктор історичних наук професор кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В. Короленка Юрій Волошин прочитав лекцію, в якій розповів як саме усні біографічні спогади можуть бути історичними джерелами, зосередив увагу присутніх на історії та розвитку усної історичної галузі.

Надзвичайно цікавою була лекція наукового співробітника Полтавського національного педагогічного університету імені В. Короленка Анастасії Момот, котра детально описала методику і техніку проведення історичного дослідження та інтерв’ювання.

Наприкінці семінару кожен отримав сертифікат учасника семінару «Усна історія як метод і джерело» (8 годин) та пам’ятні брошури.

Лідія МАЗУРЧАК,

студентка групи ІП-31Б