»

Ранкові зустрічі у житті вчителя початкових класів

Перше завдання вчителя початкових класів, коли маленький першокласник щойно переступив шкільний поріг, – це створити емоційний настрій дитини, яка щойно відпустила мамину руку і стала школярем.

3 жовтня 2019 р. студенти ІV курсу початкової та мистецької освіти на дисципліні «Методика позаурочної діяльності та соціально-виховної роботи» мали змогу провести ранкову зустріч «Осінь завітала у наш край».

Щоденні вітання, ігри та завдання розвивального характеру, диференційований підхід до кожного учня допоможуть учителеві початкових класів Нової української школи згуртувати дитячий колектив, сприятимуть розвитку навичок спілкування. На цій зустрічі студенти створили позитивну атмосферу дружби і поваги в аудиторії, збагатили знання про осінь, налаштувалися на плідну роботу, а також висловлювали свою думку та слухали іншого.

День був насичений позитивними емоціями для студентів!

Особливу подяку висловлюємо доценту кафедри педагогіки та методики початкової освіти Любов Скалич.