Публікація авторської монографії «Рання профілактика проблем психо-суспільного розвитку та ризикованих видів поведінки дітей та молоді»

Маємо надзвичайно приємну новину на початку 2019 року!

У рамках спільного українсько-польського навчально-методичного проекту «Підтримка розвитку системи профілактики та навчання спеціалістів у сфері протидії ризиковій поведінці дітей та молоді в Україні» (2017 – 2020), який реалізується Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка спільно з Державною агенцією вирішення алкогольних проблем (PARPA, Польща) та Університетом Казимира Великого в Бидґощі (Польща), опубліковано польськомовну версію авторської монографії «Рання профілактика проблем психо-суспільного розвитку та ризикованих видів поведінки дітей та молоді». Авторами монографії є колеги з університету в Бидґощі, представники Кафедри опікунської педагогіки та суспільної профілактики проф. Марія Дептула, Аліція Поторска і Шимон Борсіх. Кількість примірників монографії – 1500 екземплярів, за що висловлюємо щиру подяку пану Кшиштофу Бжусці, Директору PARPA, ініціатору цієї співпраці. Така велика кількість примірників свідчить про те, що публікація набуде великого розголосу в наукових колах Польщі. Цьому також сприятиме той факт, що публікує монографію надзвичайно відоме, одне з найавторитетніших польських видань – Wydawnictwo Naukowe PWN.

Монографію перекладено українською мовою, а опублікована вона буде вже в першому кварталі 2019 року.

Електронна версія монографії доступна за посиланням: http://repozytorium.ukw.edu.pl//handle/item/5721