Меню

«

»

Програма соціальної адаптації для військовослужбовців

5 вересня 2016 року в актовій залі головного корпусу університету відбулися збори звільнених у запас або відставку військовослужбовців, які виявили бажання пройти курси перепідготовки у Центрі перепідготовки та післядипломної освіти дрогобицького ВНЗ.

Із програмою курсів, які проходять вже втретє,  ознайомив директор Центру перепідготовки та післядипломної освіти доцент Петро Фещенко. Також до  присутніх звернулися: ректор професор Надія Скотна, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, директор Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців Андрій Рой, менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаут та виконавчий керівник цієї ж програми Олександра Огороднікова, котрі ознайомили з програмою НАТО, яка вже 16 років реалізується в Україні та в інших країнах світу, щодо надання допомоги колишнім військовослужбовцям. Кураторами програми було зазначено, що курси є безкоштовними і фінансуються цивільним бюджетом НАТО.

До роботи Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців залучено, за весь час його існування, 8,5 тис. колишніх військовослужбовців із 65 міст України, з яких у Дрогобичі цього року – 24 слухачі. За словами Крістофера Штаута головною метою програми є психологічна реабілітація, соціальна адаптація та майбутнє працевлаштування колишніх військовослужбовців.