Профорієнтаційні зустрічі з учнями Стрийщини

15 березня 2018 року викладачі кафедри правознавства, соціології та політології історичного факультету доцент Єлизавета Копельців-Левицька та старший виклидач Наталія Кантор відвідали навчальні заклади Стрийщини з профорієнтаційною метою. Науковці побували у Навчально-виховному комплексі «Школі І ступеня – гімназії імені Митрополита Андрея Шептицького» та Стрийському коледжі Львівського аграрного університету, що здійснює підготовку молодших бакалаврів та спеціалістів у галузі права.
Під час зустрічі викладачі ознайомили учнів та студентів зі спеціальностями ДДПУ імені Івана Франка та історичного факультету зокрема, умовами вступу на навчання, закцентували увагу на можливостях навчання за скороченим терміном, що особливо актуально для випускників Стрийського коледжу Львівського аграрного університету.