»

Профорієнтаційна зустріч з адміністрацією і випускниками Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича

6 квітня 2021 р. у режимі відео конференції на платформі Zoom відбулася профорієнтаційна зустріч представників кафедри технологічної та професійної освіти з адміністрацією і випускниками Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича.

Професори Леонід Оршанський та Іван Нищак довели до відома майбутніх випускників спеціальності 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» умови продовження навчання у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, ознайомили присутніх з матеріально-технічною базою кафедри та особливостями організації освітнього процесу у ЗВО.

У ході зустрічі Леонід Оршанський та Іван Нищак надали ґрунтовні відповіді і пояснення на усі актуальні для випускників коледжу питання, зокрема стосовно термінів проведення вступної кампанії, соціальної інфраструктури університету, прав і обов’язків студентів, побутових умов проживання у гуртожитку та ін.

Завідувач відділення «Технологічна освіта» Андрій Соя подякував представникам університету за змістовну і цікаву доповідь та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю між навчальними закладами.