Профорієнтаційна робота історичного факультету

5 березня 2019 року викладачі історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відвідали Доброгостівську загальноосвітню школу і провели профорієнтаційну роботу.

Заступник декана факультету доцент Світлана Біла розповіла учням про перспективи навчання на історичному факультеті, організацію дозвілля студентів, ознайомила з навчальними програмами факультету та майбутніми можливостями працевлаштування випускників.

Доцент кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Ірина Лозинська розповіла про міжнародну співпрацю факультету та про участь студентів у програмах міжнародного обміну. Учнів також зацікавили розповідями про археологічну і музейну практики студентів.

На згадку про зустріч учні отримали пам’ятні календарі та рекламні проспекти факультету.