Профорієнтаційна поїздка у Самбірський педколедж

27 листопада 2017 року професор Леонід Оршанський та доцент Іван Нищак здійснили профорієнтаційну поїздку у Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака. Представники Франкового вишу зустрілися з адміністрацією коледжу, обговорили можливі шляхи співпраці між навчальними закладами, зокрема відкриття нової спеціальності 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» на освітньо-кваліфікаційному рівні «Молодший спеціаліст».

Плідною виявилася зустріч зі студентами-випускниками. Під час виступу викладачі донесли до відома студентів інформацію профорієнтаційного характеру, зокрема щодо можливостей продовження навчання у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка на освітньо-кваліфікаційному рівні «Бакалавр», а також у магістратурі та аспірантурі.