»

Профорієнтаційна поїздка у міжшкільні навчально-виробничі комбінати

18 квітня 2018 року доценти Іван Нищак і Юрій Павловський здійснили профорієнтаційну поїздку у Долинський та Стрийський міжшкільні навчально-виробничі комбінати (МНВК).

Під час зустрічі з учнями 11-х класів представники Франкового вишу донесли інформацію профорієнтаційного характеру, ознайомили з можливістю навчання у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Плідною виявилася зустріч з адміністрацією МНВК, на якій Іван Нищак і Юрій Павловський обговорили можливі шляхи тіснішої співпраці між освітніми закладами.

Учнів, котрі зацікавилися можливістю навчання у нашому університеті, було запрошено відвідати традиційний профорієнтаційних захід «День відкритих дверей», який проводитиметься в навчально-науковому інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій 21 квітня 2018 року об 11 год.