»

Профорієнтаційна поїздка на Стрийщину

23 березня 2019 року професор кафедри технологічної та професійної освіти Іван Нищак та доцент Юрій Павловський здійснили профорієнтаційну поїздку у ДНЗ «Вище професійне училище № 34» м. Стрий, де взяли участь у батьківських зборах і відвідали виставку творчих робіт учнів старших курсів.

Під час виступу професор Іван Нищак проінформував присутніх щодо можливості навчання у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, ознайомив з умовами вступу в університет для випускників училища ОКР «Молодший спеціаліст».

Представники Франкового вишу надали вичерпні і ґрунтовні відповіді на усі додаткові запитання батьків й учнів, окреслили перспективи навчання за освітніми програмами 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика)» та 015 «Професійна освіта (Транспорт. Експлуатація та ремонт автомобілів)».

Продуктивною виявилася зустріч з адміністрацією училища, під час якої директор Олег Кизима висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю між двома освітніми закладами.