Професор Дрогобицького вишу нагороджений грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом»

24 серпня 2018 року у Львові на головній площі міста відбулося вручення відзнак Верховної Ради України. Серед нагороджених був професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Розпорядженням Голови Верховної Ради України Андрія Парубія грамотою «За заслуги перед Українським народом» (за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики національної освіти і науки, впровадження сучасних методів виховання молоді, сумлінну працю та високий професіоналізм) нагороджено завідувача кафедри психології доктора психологічних наук професора Мирослава Савчина.

Керівництво університету вітає колегу з нагородою та бажає нових наукових досягнень.