»

Профагітаційна робота кафедри фізичної терапії, ерготерапії

17 – 18 лютого 2021 року доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії інституту фізичної культури і здоров’я Ніна Грибок провела зустрічі та профагітаційну роботу з учнями 10-11-х класів загальноосвітніх шкіл м. Трускавець (НВК «Середня загальноосвітня школа № 2-гімназія», середні загальноосвітні школи № 1 та № 3).

Майбутні абітурієнти ознайомилися з особливостями вступної компанії у 2021 році, і, зокрема, з правилами вступу на спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія» за двома освітніми програмами «Фізична терапія, ерготерапія» і «Ерготерапія». За допомогою мультимедійної презентації доцент Ніна Грибок розкрила школярам зміст професій фізичного терапевта і ерготерапевта, сферу їх діяльності в закладах охорони здоров’я, ознайомила з матеріально-технічною базою кафедри, базами практик, можливостями професійної реалізації.

Особливу увагу було приділено умовам вступу на освітню програму «Ерготерапія». Позаяк освітня програма «Ерготерапія» створена в межах реалізації міжнародного проєкту Erasmus +КА2 “UKROTHE”, переможцем якого у 2019 році став ДДПУ імені Івана Франка разом з університетами-партнерами з Бельгії, Португалії, Іспанії, та вона відповідає вимогам Європейських освітніх стандартів і навчання на вказаній освітній програмі має значні переваги. Студенти освітньої програми «Ерготерапія» матимуть можливість навчатися в університетах Бельгії, Іспанії, Португалії за кошти Європейського Союзу, проходити практику в сучасних реабілітаційних закладах (Міжнародна реабілітаційна клініка професора Козявкіна, Реабілітаційний центр «Модричі» (м. Трускавець), Реабілітаційний центр ADELI (Словаччина), Реабілітаційний центр SAREMA (Чехія)), знайти роботу за фахом в Україні та за кордоном.

Кожен учасник зустрічі отримав вичерпні відповіді на запитання і профагітаційний буклет, в якому наведена змістовна інформація щодо вступу на освітні програми «Фізична терапія, ерготерапія» та «Ерготерапія» у 2021 році.