»

Продовжується Спартакіада Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

26 – 28 лютого 2019 року відбулися змагання першості університету з шахів, окремо серед чоловічих та жіночих команд.

Серед чоловіків найінтелектуальнішими були шахісти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи, ІІ місце посіли студенти інституту музичного мистецтва, ІІІ місце вибороли студенти історичного факультету.

Серед жіночих команд І місце посіла команда факультету психології, педагогіки та соціальної роботи, ІІ місце – студентки біолого-природничого факультету, ІІІ місце – учасниці факультету початкової та мистецької освіти.

Загалом, усі команди показали свою майстерність. Бажаємо подальших успіхів у Спартакіаді університету.

Кафедра фізичного виховання