Презентація з історії культури Галичини

8 листопада 2016 року у приміщенні Палацу мистецтв музею «Дрогобиччина»  відбулася презентація другого тому видання завідувача відділу україніки ЛННБУ ім. В. Стефаника Костянтина Курилишина «Книга ІІ. Часопис «Діло» (Львів, 1880 – 1939 рр.): матеріали до біобібліографістики. Т. 2: 1890 – 1894 рр. [Текст]. – Дрогобич: Коло, 2016 – 650 с.

У виданні подано бібліографічні матеріали про понад три тисячі відомих, маловідомих і забутих представників українства та інших національностей, долі яких пов’язані з Галичиною. Зміст книги сформовано на основі інформації, зафіксованої на сторінках газети «Діло» 1880 – 1894. Це, зокрема, некрологи, подієва інформація, аналітичні й публіцистичні статті, рецензії, нариси, огляди, рекламні оголошення.

Книга призначена для наукових працівників, істориків, джерелознавців, бібліографів, краєзнавців, журналістів, студентів, а також усіх, хто цікавиться історичним минулим.

Після презентації відбулася дискусія, у якій взяли участь декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко та доцент Володимир Галик. Модератором заходу виступив доцент Богдан Лазорак.