»

Презентація проекту

15 вересня 2018 року в конференц-залі готелю «Трускавець 365» в Трускавці відбулася презентація проекту «Олімпійський урок в західному регіоні Львівської області».

Проект реалізовуватиме Національний олімпійський комітет України, відділення НОК України у Львівській області та Міжнародний центр «Європейська інтеграція України» за підтримки партнера – Школи християнського аніматора Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Керівник проекту – член комісії атлетів НОКУ і член Національної олімпійської збірної України з гірськолижного спорту Дмитро Мицак.

У презентації брали участь керівники тих міст, де і за підтримки яких будуть проходити заходи: міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, міський голова Старого Самбора Ігор Трухим, керуючий справами виконкому Бориславської міської ради Ігор Кобилецький. Із цих міст прибули також директори шкіл, начальники управлінь спорту, керівники департаментів, депутати місцевого самоврядування. Дрогобич представляв президент Львівської обласної федерації гімнастики Роман Веклюк та заступник директора навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Олександр Лемешко.

Розпочав і модерував презентацію голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько, котрий анонсував проект, розповів про мету заходу, основні цілі і причини, що спонукали до його втілення. Згодом презентацію заходів в рамках проекту зробив Дмитро Мицак, який детально розповів про те, як і коли все буде відбуватися. Після презентації слово мали почесні та знамениті гості з Національного олімпійського комітету України, котрі також прибули до Трускавця: Анна Сорокіна – головний менеджер НОК України з Олімпійських ігор, член НОК України, бронзовий призер Олімпійських Ігор в Сиднеї з синхронних стрибків у воду 2000 р.; Оксана Вацеба – секретар відділення НОК України у Львівській області; Віра Передерій – членкиня комісії з олімпійської освіти Міжнародного олімпійського комітету, фіналістка ігор 29-ї Олімпіади 2008 року в Пекіні. Поважні гості подякували за ініціативу й активність, розповіли про своє бачення важливості таких заходів та побажали успішної реалізації проекту. Також Анна Сорокіна подарувала всім запрошеним диск із фільмом про олімпійські цінності, який підготував Національний олімпійський комітет України.

Після завершення презентації мали можливість виступити всі запрошені. Доповіді були щирі й сповнені зацікавленості. Міські голови і представники міст виявили задоволення з того, що заходи будуть проводитися саме в їх містах та пообіцяли якнайбільше сприяння. Представники управлінь спорту та керівники навчальних закладів висловили деякі свої доповнення і зауваження щодо технічного проведення заходів. А представники партнерів пообіцяли ресурсну підтримку проекту.

26 вересня «Олімпійський урок в західному регіоні Львівської області» буде проведено на площі Тараса Шевченка, у ньому візьмуть участь учні 6 – 7 класів 12 шкіл Дрогобича.

За матеріалами сайту http://evrointegracia.org.ua/