»

Презентація про волонтерську роботу в Добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів «Надія»

20 березня 2018 року на соціально-гуманітарному факультеті відбувся захід у рамках реалізації українсько-бельгійського проекту «Mantelluisteren» “Informal caregivers, volunteers and professionals: one team ”, пов’язаний з  волонтерською діяльністю студентів.

Студентка ІІІ курсу групи ЗЛ-33 навчально-наукового інституту фізичної культури та здоров’я Олександра Буцик представила презентацію про волонтерську роботу в Добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів «Надія» м. Дрогобича.  В своїй доповіді вона доступно і цікаво розповіла про заняття з дітьми у кімнаті Монте-Сорі, про проведення занять з лікувальної фізичної культури, проведення процедур з масажу та проведенню нової методики кінезо-тейпування. Це налаштувало присутніх гостей і студентів  задуматися й про свій внесок у допомогу  дітям  які цього потребують.