Посвята першокурсників

31 серпня 2016 року відбулося посвячення першокурсників у студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та учнів 10 класу у ліцеїсти Дрогобицького педагогічного ліцею.
Колона першокурсників та їхніх батьків, очолювана вченою радою університету, вирушила до Катедрального собору Св. Трійці на святкову Літургію, яку правив студентський капелан о. Олег Кекош. Після Божого благословення учасники посвячення повернулися до скверу навпроти головного корпусу. Першокурсників привітали: ректор університету професор Надія Скотна, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Землинський, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, народний депутат України Богдан Матківський, голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко, ксьондз ректор Полонійної Академії в Ченстохові професор Анджей Криньский.
Першокурсників окропив свяченою водою студентський капелан о. Олег Кекош.