Польсько-українська студентська інтеграція

21 – 27 травня 2017 р. у місті Краків проходила IV Польсько-українська конференція «Галичина багатокультурна», у якій взяли участь студенти історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (під керівництвом доцентів  Руслани Попп та Ірини Лозинської) та студенти Інституту історії та архівістики Краківського педагогічного університету (під керівництвом професора Лукаша Сроки та доктора Конрада Меуса).

Наші студенти Руслан Берездецький, Василина Бермес, Мар’яна Данилків (IV курс), Аліна-Тетяна Звіринська, Лілія Гриник та Лілія Улей (ІІІ курс) разом із керівниками підготували доповіді, з якими успішно виступили на конференції.

Українські та польські студенти мали нагоду слухати лекції відомих професорів Краківського педагогічного університету. В рамках конференції було підготовлено програму заходів – цікаві поїздки та екскурсії: відвідування історичних музеїв міста Краків, соляної шахти в Бохні, концертів джазової та класичної музики.