Підписано ліцензійний договір про отримання сучасної антиплагіатної системи «StrikePlagiarism»

5  жовтня 2018 року, напередодні урочистостей з нагоди Дня вчителя, був підписаний ліцензійний договір між Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка та компанією «Плагіат» – офіційним представником європейської організації Plagiat.pl в Україні. Незабаром Франковий університет отримає у своє розпорядження сучасну антиплагіатну систему «StrikePlagiarism», яку використовують ЗВО Європейського союзу і яка відповідає найвищим стандартам якості управління навчальним процесом. Університет демонструє рішучість у своєму прагненні впроваджувати принципи академічної доброчесності, новітні інформаційні технології та захист прав інтелектуальної власності.

Договір підписаний за сприяння Міністерства освіти та науки України у відповідності до Меморандуму про співпрацю з ТОВ «Плагіат».