Підписання угоди між біолого-природничим факультетом та Полонійною Академією в Ченстохові (Польща)

22 листопада 2016 року відбулася зустріч представників біолого-природничого факультету, зокрема доцентів Світлани Волошанської, Світлани Монастирської та спеціаліста українського-бельгійського Центру екології та здоров’я людини Лесі Надольської з ректором Полонійної Академії в м. Ченстохова (Польща) Анжеєм Кринським. Під час зустрічі обговорили можливості майбутньої співпраці, виконання спільних наукових досліджень та освітніх проектів за участі працівників Дрогобицького педуніверситету та Полонійної Академії. Виокреслено конкретні перспективи проведення освітньої діяльності з підготовки студентів за спеціальністю „Біотехнологія”.

За результатами зустрічі підписана угода між біолого-природничим факультетом та Полонійною Академією в Ченстохова (Польща).