Першокурсники факультету початкової та мистецької освіти відкривають світ Івана Франка

12 жовтня 2017 року першокурсники факультету початкової та мистецької освіти за ініціативи заступника декана з виховної роботи Олени Кравченко-Дзондзи та куратора групи ПОА-11Б Наталії Муляр відвідали  ДІКЗ «Нагуєвичі» з навчальною екскурсією. Змістовна і цікава розповідь екскурсовода, садиба родини Івана Франка – усе це дало змогу відчути студентам унікальну атмосферу історико-культурного заповідника. Емоції переповнювали першокурсників на алеї казок, коли кожен згадував епізоди з казок Івана Франка, герої яких там представлені.

Екскурсія завершилася обговоренням творчої спадщини Великого Каменяра. Студенти покидали Нагуєвичі наповнені враженнями і подивовані від того, як за одне біологічне людське життя можна було стільки усього осмислити, створити, ще й встигнути оприлюднити.