»

Першість з волейболу

Впродовж кількох років тішать своїми іграми збірні команди факультетів та інститутів на першості з волейболу. З 12 березня 2019 року проводилися змагання серед чоловічих команд.

Тогорічна першість була особливо інтригуючою. Гравці продемонстрували свою майстерність, командну згуртованість, бажання до перемоги. Фінальні ігри визначили призерів турніру. У нелегкій боротьбі місця розподілилися таким чином: І місце виборола команда інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, ІІ місце зайняла команда біолого-природничого факультету, на ІІІ місці команда інституту іноземних мов.

Команди-переможці були нагороджені грамотами та призами від студентського профкому.

Загалом усі команди показали свою майстерність. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам.

Кафедра фізичного виховання