Першість університету з волейболу серед чоловічих команд

17 березня 2017 року завершилася „Спартакіада-2017” з волейболу серед чоловічих збірних команд факультетів, яка проходила у спортивному залі нашого університету. Переможцем у цій грі серед чоловіків стала команда інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій (тренер доцент кафедри фізичного виховання І.В. Матієшин).

ІІ місце посіла команда історичного факультету (тренер старший викладач кафедри фізичного виховання І.Б. Зазуляк).

ІІІ місце виборола команда біологічного факультету (тренер старший викладач кафедри фізичного виховання В.Ф. Мартиненко).

Головний суддя змагань – старший викладач кафедри фізичного виховання В.Ф. Мартиненко.

Головний секретар – викладач кафедри фізичного виховання М.О. Бадецький.

Студенти мали можливість не тільки позмагатися і подивитися на інших, але й цікаво провести час. Загалом усі команди показали свою майстерність. Команди – призери були нагороджені подарунками від профкому студентів. Бажаємо нашим студентам подальшого духовного та фізичного розвитку.