Перепоховання останків жертв НКВД

14 липня 2021 року в Дрогобичі відбулося перепоховання останків жертв, закатованих НКВД упродовж 40-50 років ХХ століття.
Увічнення пам’яті жертв більшовицького терору розпочалося на території колишньої катівні на вулиці Стрийській, 3. Рештки 78 дрогобичан поклали в домовини біля меморіалу «Тюрма на Стрийській», на території монастиря Св. Апп. Петра і Павла було відправлено чин панахиди. Долучився до заходу професорсько-викладацький склад Дрогобицького університету, зокрема декан історичного факультету Микола Галів, в.о. декана філологічного факультету Марія Стецик, професор Василь Ільницький і працівники відділу інформаційної діяльності та молодіжної політики поклали квіти та лампадки до підніжжя Меморіалу.
Згодом скорботна процесія вирушила з домовинами на площу Ринок, де відбулися скорботне віче та чин похорону. Поховали жертв терору на Полі Скорботи.
Захід було проведено за участі представників духовенства різних конфесій, представників влади, депутатів, громадськості.
14 липня у Дрогобичі оголошено днем жалоби